2 лист. 2018

нагороди

Вихованці гуртка «Арт-дизайн» (керівник – Квасніков А.С.) центру творчості отримали очікувані нагороди та призи за участь в обласному конкурсі «Зоряні шляхи Чернігівщини» та Всеукраїнському конкурсі.
2 лист. 2018

запуск ракет

31 жовтня 2018 року у музеї М.І.Кибальчича відбулося святкування 165 річниці від дня його народження. Гуртківці ракетомодельного та авіамодельного гуртків зробили запуск ракет в честь відомого винахідника.
23 жовт. 2018

парламент Коропщини

засіданння парламенту
23 жовт. 2018

профілактика туберкульозу

У Коропському центрі дитячої та юнацької творчості з 22 жовтня по 26 жовтня 2018 року були проведені заходи щодо профілактики туберкульозу. Тренінг «Профілактика туберкульозу у підлітків». Бесіди: «Обережно, туберкульоз», «Що потрібно знати про туберкульоз?», «Туберкульоз – проблема сучасності», «Життя людини найвища цінність» також були проведені виховні години «За здоровий спосіб життя», «Ми народжені щоб нести відповідальність за життя». Конкурс малюнків «За здоровий спосіб життя».
3 жовт. 2018

вітаємо всіх позашкільників з 100 річчям позашкільної освіти

Є в дітей надійний, добрий спільник: Друг , наставник, керівник гуртка. Є така посада позашкільник - Позашкільник доля є така!

День захисту дітей

Першого червня 2018 року біля будинку культури відбулося свято до Дня захисту дітей. Центр дитячої та юнацької творчості прийняв активну участь у святі. Була проведена концертно-розважальна програма за участю гуртківців КЦДЮТ.

Випускний у "Малятко"

23 травня 2018 року у студії раннього естетичного розвитку «Малятко» відбувся ювілейний 10 випуск. З початку свята привітала директор КЦДЮТ Куніцина Олена Вікторівна. Відбувся святковий концерт за участю випускників «Малятко». Вони отримали дипломи та по повітряній кульці.
5 черв. 2018

"Кроки до вершини творчості"

22 травня 2018 року в Чернігівському обласному палаці дітей та юнацтва відбувся другий очний етап конкурсу педагогічної майстерності серед молодих педагогів позашкільних навчальних закладів області «Кроки до вершини творчості». В ньому взяв участь керівник гуртка «Аерографія» та «Живопис» Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради Квасніков Антон Сергійович. Нагороджений грамотою управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.
22 трав. 2018

Семінар-практикум з туристсько-краєзнавчої роботи

16 травня у Коропському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум з туристсько-краєзнавчої роботи.
25 квіт. 2018

Майстер-клас «Вироби з соломки»

20 квітня 2018 року у Коропському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся майстер-клас «Вироби з соломки».