16 бер. 2016

"Юні вундеркінди"

В Коропському районному Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли змагання з початкового технічного моделювання
10 бер. 2016

Масляна

10 березня у Коропському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулося свято проводів зими та зустрічі весни – Масляна.
26 лют. 2016

Свято «Країна казок»

26 лютого у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося розважально-пізнавальне свято «Країна казок».
19 лют. 2016

Зустріч з воїнами

19 лютого у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч гуртківців із воїном - афганцем Сиченком Іваном Івановичем та з учасником АТО – Гуком В’ячеславом Михайловичем.
13 січ. 2016

Незвичайні пригоди Діда Мороза та Снігуроньки

13 січня у будинку культури смт Коропа гуртківці Коропського центру дитячої та юнацької творчості разом зі своїми керівниками показали новорічну програму для дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями та дітей з багатодітних сімей.
23 груд. 2015

Новорічна казка

23 та 24 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися новорічні ранки для гуртківців та дітей студії раннього естетичного розвитку «Малятко». Святкову казку та художні номери до неї готували вихованці хореографічного, вокального та драматичного гуртків, а також діти із студії «Малятко».
11 груд. 2015

Калита

11 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся народознавчий вечір до дня Святого Андрія - «Калита».
9 груд. 2015

А я справжня українка!

Сьогодні в Коропській ЗОШ пройшов очний районний етап обласного конкурсу "А я просто Українка"
19 лист. 2015

Свято «Мово рідна-слово рідне»

19 листопада у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся тематичний вечір «Мово рідна – слово рідне».
18 лист. 2015

Cемінар-практикум для керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва

18 листопада в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум для керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва та майстер-клас із техніки макраме.