13 груд. 2016

13 грудня у Центрі творчості відбулися Андріївські вечорниці
25 лист. 2016

Осінні красуні

25 листопада у РЦДта ЮТ відбулася конкурсно-розважальна програма «Осінні красуні».
15 лист. 2016

Акція «День юного натураліста»

Протягом квітня-вересня 2016 року з метою активізації роботи щодо формування екологічної культури, залучення учнівської молоді до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи вихованців, учнів на навчально-дослідних ділянках, задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації проходив районний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста».
11 лист. 2016

Свято «Мово моя кольорова»

11 листопада у центрі дитячої та юнацької творчості відбувся вечір, присвячений Дню писемності та рідної мови.
19 жовт. 2016

Семінар-практикум з туристсько-краєзнавчого напрямку

19 жовтня у РЦДтаЮТ відбувся черговий семінар-практикум для туристів-краєзнавців Коропщини.
12 жовт. 2016

Засідання районного парламенту дітей Коропщини

Відбулося перше засідання нового районного парламенту дітей Коропщини
12 жовт. 2016

Покровський ярмарок

12 жовтня 2016 року у Ценрі дитячої та юнацької творчості відбувся Покровський ярмарок.
17 вер. 2016

Семінар-практикум, присвячений Всесвітньому дню туризму

17-18 вересня РЦДтаЮТ організував семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків та педагогів, відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу в школі.
6 черв. 2016

Районні змагання юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків»

06-09 червня 2016 року біля с. Вишеньки Коропського району відбулися змагання юних туристів-краєзнавців Короппщини «Моя земля – земля моїх батьків». Помірятися фізичними і розумовими силами з’їхалися гуртківці туристсько-краєзнавчих гуртків РЦДтаЮТ, що працюють на базі Карильської, Лукнівської та Понорницької ЗОШ І-ІІІ ст.
23 бер. 2016

Майстер-клас із техніки декупаж

23 березня 2016 року у РЦДтаЮТ відбувся майстер-клас із техніки декупаж.