15 лист. 2017

Засідання парламентаріїв Коропщини.

В залі засідань Коропського РЦДтаЮТ проходило тради- ційне засідання Парламенту дітей Коропщини.
12 жовт. 2017

Покрівський ярмарок

12 жовтня у районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся Покрівський ярмарок.
19 квіт. 2017

Майстер-клас «Вишивка стрічками»

11 квітня у РЦДтаЮТ відбувся майстер-клас «Вишивка стрічками» та засідання методоб’єднання керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва. Підготувала і провела майстер-клас керівник гуртка «Рукоділля» Устименко Віра Іванівна. Крім керівників гуртків Центру творчості на майстер-клас завітали вчителі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Карильської ЗОШ І-ІІІ ст.
12 квіт. 2017

День космонавтики

12 квітня біля музею М.Кибальчича відбулася програма, присвячена дню космонавтики.
27 лют. 2017

Обласні відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту «Мирне небо України»

В Чернігівському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.
23 лют. 2017

Масляна

23 лютого у РЦДтаЮТ відбулися проводи зими – Масляна. На свято зібралися гуртківці Центру творчості із керівниками.
10 лют. 2017

День Святого Валентина!

Цього разу свято до Дня святого Валентина пройшло в Коропському Центрі дитячої та юнацької творчості у вигляді казки, героями якої були керівники гуртків.
13 січ. 2017

Різдвяна ялинка

13 січня у районному будинку культури відбулася різдвяна ялинка для дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та дітей з обмеженими можливостями.
5 січ. 2017

Святвечір

П’ятого січня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся виховний захід «Різдвяний Святвечір».
26 груд. 2016

Новорічне свято для гуртківців «Захворійка»

26 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся новорічний вечір.