6 бер. 2018

....
20 лют. 2018

Заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

19 та 20 лютого 2018 року У Коропському центрі дитячої та юнацької творчості пройшли бесіди, години спілкування, присвячені Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.
27 груд. 2017

Новорічні свята

У Коропському центрі дитячої та юнацької творчості 26-27 грудня відбулися новорічні свята для дітей студії «Малятко» та вихованців гуртків.
20 груд. 2017

Медяники - миколайчики

Діти студії раннього естетичного розвитку «Малятко» випікали пряники до Дня Святого Миколая.
13 груд. 2017

Народознавче свято «Калита»

13 грудня у районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося народознавче свято «Калита». У давнину саме на святого Андрія влаштовувалися Андріївські вечорниці із кусанням обрядового калача – «Калити» та ворожінням. Тому часто і свято носило назву - Калита.
7 груд. 2017

Свято до Дня збройних сил України

07 грудня у РЦДтаЮТ в актовому залі зібралися гуртківці на свято до Дня збройних сил України.
7 груд. 2017

Майстер-клас

07 грудня у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся майстер-клас «Вироби із глини».
22 лист. 2017

Зустріч з воїнами АТО

22 листопада в Коропському районному Центрі дитячої та юнацької творчості була проведена зустріч з воїнами АТО.
17 лист. 2017

«Міс та Містер Осінь»

Весело та цікаво пройшло свято в Коропському Центрі дитячої та юнацької творчості. Цього разу воно називалось «Міс та Містер Осінь».
15 лист. 2017

"Осінній ярмарок"

На осінньому ярмарку в студії раннього естетичного розвитку «Малятко» діти «продавали» різноманітний товар, співали українські пісні та пісні про осінь. Дуже сподобалось всім, як дівчатка співали пісню «А я молода на базар ходила».